Yeni Konular

4 Temmuz 2012 Çarşamba

Bebek Yağı Vahşeti
Bu aralar Facebook, Twitter ve diğer sosyal paylaşım sitelerinde sıkça rastladığımız komik bebek fotoğrafı yer almaktadır. Büyük küçük her yaş grubunu
etkileyen bu görsel fikir herkesin beğenisini kazanmış.
Kitap okuyan bir bebek için düşünce yazısı belirtilmiş "Zeytinyağı Zeytinden Yapılıyorsa..." ve şaşkın bir şekilde gözlerini büyütüp alt dudağını içine çekerek bakan bu sevimli bebek için yazılan yazıda "Bebe Yağı??? Aman Allah'ım Vahşet..." şeklinde espriyi patlatmış, kim düşündüyse bizde Ninniler Dinle sitesi olarak teşekkür etmeyi borç biliriz. Kısaca özetlemek gerekirse zeytinyağının zeytinden yapıldığını öğrenen çocuklar bebek yağının da bebeklerden yapıldığını düşünmüşler ki düşünmesi bile vahşet :). Sosyal Mesaj: Güzel Dünyanın güzel çocukları sanmayın ki bebek yağı bebeklerden yapılsın, bebek yağları tabi ki doğal bitkilerden elde edilen yağlardır.
E-Bülten Kayıt OL:) İFADELER (:
:D
:)
:[
;)
:D
:O
(6)
(A)
:'(
:|
:o)
8)
(K)
(M)

3 yorum:

  1. gerçekten çok komik bebek resmi olmuş, fikir düşünce espirisi tam yerli yerinde diyecek birşey yok tek kelimeyle mükemmel.

    YanıtlaSil
  2. Çok güzel ya harbi harbi enterasan komik resim olmuş. Hem düşündürüyor hem güldürüyor.

    YanıtlaSil
  3. Gül Gül karnım ağrıdı çok güzel espiri.

    YanıtlaSil

Üyeliksiz yorum yazmak için Yorumlama biçiminde Ad/URL seçeneği seçin ve sadece Ad yazmanız yeterli, URL yazmanıza gerek yok.

Yorumlananlar

Site Analiz

Yandex.Metrica

İletişim Formu

Ad

E-posta *

Mesaj *