Hakkımızda


İnternet sektöründe bebeklerin en çok ihtiyaç duyduğu ninniler ile alakalı web sayfası yok denilecek kadar az, bir kaç siteye rastlayabilirsiniz onlarında içerikleri orijinal değil veya yetersizdir.

Bebek Ninnileri ve bebeklere dair sağlık bilgileri, bebeklerin en iyi şekilde beslenmeleri için mama diye tabir ettiğin bebek yemekleri tariflerine de ninnilerdinle.com olarak yer vermekteyiz ve yine sizlerin yoğun talebi üzerine imkan buldukça birbirinden güzel bebek resimlerini ara ara web sayfamızda hizmetinize sunacağız.

Açıldığı günden beri sizlerin yoğun ilgisine tanık olduk, yaptığımız işin ne kadar doğru ve faydalı olduğunu bize ispatlayan siz değerli ziyaretçilerimize gönülden teşekkür ederiz.

Kendinize ait faydalı sağlık bilgileri, bebek mama tariflerini ve ninnileri iletişim bölümünden bize göndererek sitede yayınlanmasını talep edebilirsiniz, sizden gelen gönderileri yayınlamaktan şeref duyarız.Kullanım Şartları ve Site Kuralları


  • Ninnilerdinle.com  bu sitedeki bilgileri istediği zaman önceden haber vermek zorunda olmaksızın tek taraflı olarak değiştirme ve güncelleme, yayından kaldırma hakkına sahiptir.
  • Konular altında yapılan yorumlar yönetici onayı olmadan yayınlanmaz.
  • Konular altında yapılan yorum ve görüşler kullanıcıların sorumluluğundadır.
  • Yapılan yorumlar kamu düzenini bozucu, genel ahlaka aykırı, başkalarını rahatsız edici ve yasalara aykırı olması durumunda onay verilmeden silinecektir.
  • Ninnilerdinle.com web sitesinin içeriği’nin değiştirilerek de olsa herhangi bir şekilde kopyalanması, tekrar yayınlanması veya tekrar dağıtılması yasaktır.
  • Siteye fikirleri ile yazılı yada görsel olarak katkıda bulunan kullanıcılar bu şartları önceden kabul etmiş sayılırlar.
Ninnilerdinle.com, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir.

Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan “yer sağlayıcı” olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz “uyar ve kaldır” prensibini benimsemiştir. Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri,  iletişim bölümünden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde gerekli işlemler yapılacaktır.

Ninnilerdinle.com web hosting sağlayıcı Blogger (Bloggspot.com) üzerinden yayın yapmaktadır ve Blogger'a zarar verecek veya zarar vereceğini düşündüğümüz hiç bir yayın yapılmayacaktır.

Yorumunuzu Ekleyin

Disqus Yorumlar

Beğen